راهنمای نصب و مصرف کننده درب شیشه ای اتوماتیک VISTA

 

کاتالوگ فنی اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک VISTA ویستا ساخت کمپانیBFT  ایتالیا توسط واحد فنی شرکت البرز صنعت مبنا نماینده انحصاری BFT ( دربهای اتوماتیک ) ترجمه و در اختیار همکاران محترمی که در زمینه درب های شیشه ای اتوماتیک فعالیت دارند، قرار گرفت. امید است تا این گونه کاتالوگ ها زمینه ای برای ارتقا آموزش نصب درب اتوماتیک همکاران گرامی باشد.

اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک VISTA ویستا یک از هوشمند ترین دربهای شیشه ای اتوماتیک موجود در بازار می باشد، تابلو فرمان دیجیتال این برد یکی از شگفتی های تکنولوژی در صنعت درب های اتوماتیک می باشد. برد ARIA اپراتور شیشه ای این قابلیت را دارا می باشد که به دقیقترین میزان، پارامترهای عددی از قبیل میزان حساسیت برخورد به مانع، سرعت در بازشدن، سرعت در بسته شدن، میزان سرعت دوم، ترمز، شتاب و . .  را به گونه ای تنظیم نمایید که کلیه نیازهای مصرف کننده را در زمینه تنظیم درب شیشه ای اتوماتیک پاسخگو باشید.

یکی از مزایای دیگر اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک VISTA ویستا نسبت به باقی دربهای شیشه ای اتوماتیک، برخورداری از ریل در بالا و پایین فریم اصلی می باشد، که می توان این ریلها را نیز در هنگام اضطرار تعویض نمود. به کمک این ریل، سه چرخ بلبرینگی ضد سایش و فریم آلومینیومی خوب، صدای سیستم به حداقل مقدار خود رسیده است، به عبارتی در بیشترین مقدار، نویز سیستم از 70db تجاوز نمی کند. لذا این اپراتور یکی از بهترین گزینه های دربهای اتوماتیک شیشه ای برای محیطهای داخلی می باشد.

یکی از نکات جالب در هوشمند بودن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای VISTA ویستا، وجود کلید چند وضعیته با کلید کانتکتلس مغناطیسی می باشد، که کلید چند وضعیته را به راحتی lock و unlock  می نماید. طراحی کلید چند وضعیته این سیستم به گونه ای است که مصرف کننده ضمن ابراز خرسندی از زیبایی، از کارکرد ساده سیستم کمال رضایت را خواهد داشت.

کاتالوگ عمومی تجهیزات درب های اتوماتیک شیشه ای کمپانی BFT ایتالیا، یکی از برترین شرکت های اتوماسیون ایتالیایی در زمینه تولید سیستمهای مرتبط با درب اتوماتیک برای آشنایی بیشتر همکاران با سبد کالایی این شرکت، در کلیه زمینه ها از قبیل درب های شیشه ای اتوماتیک، راهبندها، دربهای سکشنال، دربهای اتوماتیک زیر سقفی، دربهای ریلی اتوماتیک،دربهای صنعتی ، سیستمهای کنترل تردد و . . . در لینک دانلود زیر قرار داده شد. شرکت البرز صنعت مبنا نماینده انحصاری BFT ایتالیا، آماده ارائه کلیه محصولات این کمپانی به کلیه همکاران و مصرف کنندگان گرامی در حال فعالیت در زمینه دربهای اتوماتیک می باشد.

 

 

پیوستاندازه
D811590 00100_01 FARSI.pdf3.02 مگابایت